Nasi klienci stanowią najlepszą rekomendację usług Bizneslingua„Bardzo wysoko oceniamy nowoczesny i atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć, właściwy dobór bardzo różnorodnych pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim zaangażowanie, kreatywność i doświadczenie lektorów. Na uwagę zasługuje elastyczność firmy Bizneslingua oraz nauczycieli w dostosowaniu się do warunków czasowych naszej kadry”.

APC Presmet Sp. z o.o.
Prezes Janusz Zajączkowski
     
   
„Lektorzy CJO Bizneslingua charakteryzują się wysokim poziomem nauczania, są bardzo dobrze przygotowani do zajęć, co ma swoje wymierne odzwierciedlenie w wynikach nauczania”.

Allworks
Krystyna Pawelus, Wioletta Pawelus - Właściciele
     
   
„Oprócz wysokiego poziomu nauczania sprawą dla nas kluczową, na którą zwróciliśmy szczególną uwagę jest możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu zajęć dopasowanego do naszych potrzeb, co zaoferowała nam Państwa firma. Profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług, to cechy które wyróżniają Centrum Języków Obcych Bizneslingua spośród innych szkół językowych. Wysoko oceniamy szkołę i zachęcamy innych do nauki”.

APN Praca w Holandii
Właściciel - Henryk Olsok
     
   
„Efekty kursu przeszły nasze oczekiwania. Byliśmy miło zaskoczeni formą prowadzenia zajęć ( wiele interesujących ćwiczeń, przyjazna atmosfera) i – co najważniejsze – ich wysoką skutecznością. BIZNESLINGUA Centrum Języków Obcych dysponuje zdolnym i rzetelnym zespołem lektorów, którzy w umiejętny sposób wpływają na podwyższenie znajomości języka niemieckiego naszych pracowników”.

AR-MASZ
Arkadiusz Kinder
     
   
„Agencja Reklamowa STER zaświadcza, że firma Bizneslingua to godny zaufania partner. Szkolenie w całości spełniało nasze oczekiwania. Szczególnie pochlebne opinie zebrał prowadzący, który według uczestników był doskonale przygotowany”.

Agencja Reklamowa STER
Właściciel Tomasz Stotko
     
   
„Uczestnicy szkolenia bardzo chwalili sobie doskonały kontakt z lektorem, który prowadził zajęcia w interesujący sposób oraz wykazał się ogromnym zaangażowaniem. Świetna proporcja ćwiczeń i teorii”.

AUTO TIM Sp. z o.o.
Właściciel Krystian Janeczko
     
   
„Prowadzone szkolenia językowe dzięki zastosowaniu wnikliwej analizy potrzeb dostosowane są do oczekiwań uczestników zajęć. Dotychczasowa współpraca potwierdza dobre przygotowanie, zaangażowanie oraz wysoką kulturę osobistą lektora prowadzącego zajęcia”.

BEDMET Logistic
Prezes Damian Bednarz
     
   
„Wysoko cenimy atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć w miłej i bezstresowej atmosferze. Stosowane przez nauczycieli metody czynią naukę skuteczną i przyjemną. Cenimy sobie również elastyczność lektorów w dostosowaniu się do możliwości zmiany miejsca realizacji zajęć dla naszych pracowników”.

BIS Multiserwis Sp. z o.o.
Dyrektor Personalny Grzegorz Czudaj
     
   
„Jesteśmy zadowoleni z usług oferowanych przez w/w szkołę językową. Zarówno wyposażenie sali szkoleniowej jak i warunki sprzyjające prowadzeniu profesjonalnych szkoleń spełniły nasze oczekiwania”.

bit Polska Sp. z o.o.
Prokurent - Radosław Rybak
     
   
„Regularne testy podsumowujące pozwalają pracownikom obiektywnie ocenić własny postęp w nauce, który z pewnością obserwujemy również jako pracodawcy”.

Blumenbecker
Szef dystrybucji - mgr inż. Andrzej Bigda
     
   
„Potwierdzamy, że centrum wywiązywało się ze swoich zadań terminowo i w sposób zgodny z ustalonymi standardami”.

British Council
Exams Manager Poland - Dorota Rankowska
     
   
„Jednostka dysponuje profesjonalną, fachową kadrą, zaangażowaną i wykonującą swoją pracę ze starannością. Program szkolenia jak i materiały szkoleniowe dostosowane są do możliwości i potrzeb uczestników”.

B+K Polska
Prokurent Rajmund Dzik
     
   
„Kursy prowadzone są przez lektorów o wysokich kwalifikacjach, którzy potrafią dostosować się do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczestników. Stosowane przez lektorów metody oraz materiały dydaktyczne czynią naukę skuteczną, a jednocześnie przyjemną. Należy podkreślić fakt, że wiedza jest przyswajana na zajęciach w sposób bardzo naturalny”.

Centrum Budowlane Sp. z o.o.
Prezes Jerzy Górski
     
   
„Praca z Bizneslingua spełniła nasze oczekiwania. Lektorzy prowadzili zajęcia w sposób profesjonalny. Na zajęciach towarzyszyła miła i spokojna atmosfera”.

Club Silesius Sp. z o.o.
Zarząd Katarzyna Szajca
     
   
„Celem szkolenia było poznanie a następnie pogłębianie znajomości języka holenderskiego. Szkolenie zostało wykonane prawidłowo, zgodnie z założonymi celami. Poziom zaawansowania prowadzonych zajęć został dopasowany do możliwości i potrzeb słuchaczy. Zajęcia były prowadzone przez polskiego lektora, który posiada odpowiednie wykształcenie i doświadczenie”.

Covebo Human Resources Sp. z o.o.
Prokurent Ewelina Suchan
     
   
„Firma Bizneslingua Centrum Języków Obcych w roku szkolnym 2012/2013 przeprowadzała w siedzibie naszej firmy w Dobrodzieniu warsztaty o różnej tematyce. Łączyły one w sobie zabawy plastyczne i manualne z nauką języka angielskiego w stopniu dopasowanym do wieku dzieci i okoliczności”.

DOBROTEKA Meblarstwo Dobrodzieńskie
Prezes Rafał Desczyk
     
   
„Szkoła dysponuje profesjonalną, fachową kadrą, zaangażowaną i wykonującą swoją pracę ze starannością. Program szkolenia jak i materiały dostosowane są do moich potrzeb. W szkole Bizneslingua Centrum Języków Obcych można nauczyć się aktywnie używać języka angielskiego, przełamując bariery językowe co uważam za sukces metodologiczny Szkoły”.

Biuro Doradcze DOBRY PROJEKT
Właściciel firmy Joanna Kasprzak-Dżyberti
     
   
„Szkolenie zostało wykonane prawidłowo, zgodnie z założonymi celami. Poziom zaawansowania prowadzonych zajęć został dopasowany do możliwości pracownika. Polecam wszystkim firmom chcącym kształcić swoich pracowników w zakresie języka obcego, Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA”.

Doradztwo i Szkolenia Anna Lasak
Właściciel Anna Lasak
     
   
„Prowadzone szkolenia językowe dzięki zastosowaniu wnikliwej analizy potrzeb dostosowane są do oczekiwań uczestników zajęć. Wysoko wykwalifikowani lektorzy zawsze są rzetelnie przygotowani, a ich zaangażowanie w prowadzenie zajęć umożliwia uczestnikom efektywnie wykorzystywać czas przeznaczony na naukę języka angielskiego”.

Duijndam International Sp. z o.o.
Pełnomocnik Anna Forst
     
   
„Nauka języka angielskiego odbywała się z wykorzystaniem różnych metod nauczania. Tempo i sposób realizacji przygotowanego programu dostosowano do potrzeb i możliwości naszych pracowników, co wpłynęło na zwiększenie efektywności nauki języka i zadowolenie uczestników kursu”.

Enter Sp. z o.o.
Prezes Zarządu mgr inż. Andrzej Staś
     
   
„Każde zajęcia prowadzone są w taki sposób, że absorbują uwagę uczestników i efektywnie poszerzają zakres ich wiedzy i słownictwa. Wszyscy uczestnicy szkolenia są bardzo zadowoleni z sposobu i formy ich prowadzenia. Współpraca z Centrum Języków Obcych przebiega wzorowo. Zajęcia odbywają się terminowo, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem”.

EPO Sp. z o.o.
Prezes Zarządu Aneta Berezowska
Członek Zarządu Zdzisław Bąk
     
   
„Ze względu na bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i ciekawy sposób prowadzenia zajęć, polegający na wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania oraz różnorodnych materiałów dydaktycznych, w pełni rekomenduję Panią Katarzynę Tracz do prowadzenia szkoleń językowych oraz dotyczących komunikacji interpersonalnej”.

Euro Silesia Sp. z o.o.
Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Halina Nowak
     
   
„Zajęcia prowadzone były w trzech grupach na poziomie początkującym i lekko zaawansowanym. Lektorzy Bizneslingua posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i przygotowanie pedagogiczne do realizacji tychże kursów. Z przeprowadzonej ewaluacji szkoleń wynika duży poziom zadowolenia uczestniczek. Kurs jest oceniany pozytywne”.

Euro Support
Współwłaściciel Firmy Barbara Zabiega
     
   
„Zakres tematyczny szkoleń, jak również formę ich prowadzenia oceniamy bardzo wysoko. Dzięki dynamicznemu prowadzeniu zajęć, doskonałemu opanowaniu tematów trenerów oraz wykorzystaniu praktycznych ćwiczeń, zdobyliśmy wiedzę przydatną podczas prowadzenia rozmów handlowych”.

P.P.H.U. FILPLAST
Waldemar Filipowsky
     
   
„Bez zawahania polecamy współpracę z Bizneslingua Centrum Języków Obcych. Jest to firma spełniająca swoje zadania od początku do końca profesjonalnie, dokładnie i na najwyższym poziomie”.

FPL Sp. z o.o.
Menedżer ds. Projektów Unijnych - Katarzyna Gadomska
     
   
„Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani i polecamy Bizneslingua Centrum Języków Obcych innym instytucjom jako solidnego i rzetelnego partnera”.

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego
Specjalista ds. zarządzania projektami –Joanna Kubik
     
   
„Wszystkie zadania wypełnione zostały z wielka starannością i sumiennością. Kurs prowadzony był w sposób profesjonalny i zakończył się zdobyciem certyfikatów przez uczestników kursu”.

Gastropol Sp. z o.o.
Prezes Zarządu - Henryk Leśnicki
     
   
„Na podstawie dotychczasowej współpracy z pełnym przekonaniem możemy potwierdzić, iż kursy organizowane przez Bizneslingua gwarantują profesjonalizm i fachowość. Lektor jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, wykonuje swoją pracę rzetelnie, kreatywnie i z zaangażowaniem. Zajęcia natomiast odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze dzięki czemu nauka staje się przyjemna i skuteczna”.

GEA Technika Cieplna Sp. z o.o.
Kadrowa - Agata Kicińska
     
   
„Z całą pewnością rekomendujemy szkołę Bizneslingua wszystkim firmom pragnącym szkolić swoich pracowników w zakresie języków obcych”.

HFG Polska Sp. z o.o.
Dyrektor Generalny HFG Polska - Grzegorz Pawlus
     
   
„Program szkolenia przygotowany przez lektorów Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA został indywidualnie dostosowany do umiejętności i potrzeb uczestników szkolenia. Zarówno przygotowanie merytoryczne, jak i dydaktyczne prowadzących zasługuje na najwyższą ocenę. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny, staranny i różnorodny sposób. Uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają zajęcia prowadzone przez lektorów, a ich rezultaty widoczne są w codziennym funkcjonowaniu firmy”.

INVESTDOM NIERUCHOMOŚCI
Właściciel - Daniela Figura-Borska
     
   
„Zajęcia były prowadzone w sposób rzetelny i interesujący, atmosfera na nich była miła. Lektor wykazał się dużym doświadczeniem. Bizneslingua to godny polecenia partner”.

Izba Rzemieślnicza w Opolu
Dyrektor Izby dr Grażyna Dębicka - Ozorkiewicz
     
   
„Formuła programu i zakres merytoryczny w pełni odpowiada naszym kursantom. Lektorzy chętnie dostosowują program zajęć uwzględniając potrzeby słuchaczy, dopasowują również terminy zajęć w przypadkach, gdy słuchacz nie może ich odbyć w stałym wyznaczonym terminie. Nauczyciele potrafią skutecznie motywować słuchaczy do nauki i stworzyć bardzo miłą atmosferę na zajęciach”.

JD TRADE
Prezes Zarządu Joachim Duda
     
   
„Zajęcia ocenione zostały jako wysoce profesjonalne. Na lekcjach nacisk kładziony był na umiejętność posługiwania się językiem. Uczestnicy kursu poznali nie tylko gramatykę i słownictwo, ale także prowadzili konwersacje na różne tematy i dyskusje”.

Kler
Członek Zarządu Sebastian Kler
     
   
„Szkolenia organizowane przez Centrum Języków Obcych pod nazwą „Bizneslingua Centrum Języków Obcych” przeprowadzone zostały z należytą starannością. Firma wykazała się profesjonalizmem w organizacji szkoleń, zajęcia zostały przeprowadzone przez wysoko wykwalifikowanych lektorów w miłej i przyjaznej atmosferze”.

AUTO LELLEK GROUP
Prezes zarządu Grzegorz Lellek
     
   
„Miło nam poinformować, że szkoła Bizneslingua jest wyjątkowo solidnym partnerem, a jakość świadczonych usług stoi na najwyższym profesjonalnym poziomie”.

Lissy
Właściciel Janusz Lissy
     
   
„Na uwagę zasługuje zaangażowanie prowadzącego zajęcia, wykorzystanie różnorodnych metod i własnych materiałów dydaktycznych. Lektor posiada szeroki zakres wiedzy na różne tematy, dzięki czemu konwersacje są zawsze ciekawe i bogate w różnorakie słownictwo”.

Sławomir Pośpiech
Dyrektor hali Makro w Opolu
     
   
„Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywanie kontaktu pomiędzy uczestnikami a lektorem. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że szkołę Bizneslingua można polecić innym firmom”.

Agencja Mawex S.J.
Maria Śmigielska
     
   
„O wysokiej jakości i skuteczności przeprowadzonych szkoleń świadczy także fakt, że 13-osobowa grupa uczestników kursów z powodzeniem podeszła do egzaminu zewnętrznego British Council na poziomie A2 – zdawalność egzaminu wyniosła 100%. Towarzysząca przygotowaniu merytorycznemu doskonała organizacja pracy oraz miły kontakt z pracownikami obsługi – to atut firmy. Wszystkim zainteresowanym możemy polecić usługi Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA”.

NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM JĘZYKÓW OBCYCH
Dyrektor mgr Ewa Tarnawska
     
   
„Szkolenie dotyczące profesjonalnej obsługi klienta miało bardzo atrakcyjną formę, gdyż wiedza teoretyczna w umiejętny sposób została połączona z ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób, a uczestnicy spotkania otrzymali dobrze przygotowane materiały, z których mogą korzystać w miarę potrzeb w swojej pracy zawodowej”.

Firma Usługowa NEMO
Joanna Duczek
     
   
„Wyrażam ogromne zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą BIZNESLINGUA. Z pełnym przekonaniem polecamy szkołę wszystkim, którzy cenią sobie fachowość i profesjonalizm”.

Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I
Właściciel Piotr Szmigiel
     
   
„Ze względu na bardzo dobre wyniki osiągane przez naszych pracowników oraz doskonałą współpracę BIZNESLINGUA kontynuuje prowadzenie szkoleń językowych dla pracowników naszej firmy również w tym roku. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA każdej firmie, której zależy na korzystaniu z profesjonalnie prowadzonych szkoleń językowych”.

Nowa Trybuna Opolska
Redaktor Naczelny Krzysztof Zyzik
     
   
"Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze szkoleń przeprowadzonych przez Panią Mary Kennedy i Pana Dariusza Rup. Lektorzy wykazywali kreatywność oraz doskonałe przygotowanie do zajęć, które były prowadzone profesjonalnie i zawierały różnorodne formy nauki j. angielskiego."

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
Dyrektor Arkadiusz Tkocz
     
   
"Bizneslingua odważnie wychodzi z obszarów ogólnej edukacji językowej w kierunku specjalizacji w zakresie języka biznesowego, dlatego też z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę jako dostawcę szkoleń językowych".

Opolgraf SA
Prezes Mirosław Szewczyk
     
   
„Sposób prowadzenia zajęć oraz metody nauki języka całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Lektor kładzie duży nacisk na komunikację, dzięki czemu kursant jest w pełni przygotowany do posługiwania się językiem w sytuacjach życia codziennego. Na uwagę zasługuje także profesjonalizm, zaangażowanie i kultura osobista lektora. Dodatkowym atutem szkoły jest możliwość odbycia zajęć w siedzibie naszej firmy”.

Optimex Consulting
Katarzyna Watzlaw
     
   
„Niewątpliwym atutem Bizneslingua jest daleko idąca elastyczność w podejściu do potrzeb klienta oraz pełen profesjonalizm i kultura osobista pracowników. Na naszą decyzję wyboru właśnie tej szkoły językowej wpłynęło dokładne rozpoznanie potrzeb, ich precyzyjne zdefiniowanie oraz przedstawienie oferty, która pokrywała się z naszymi potrzebami”.

Dyrektor Fabryki - Janne Siivo
Dyrektor Finansowo-Administracyjny - Piotr Dalecki
     
   
„Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Bizneslingua Centrum Języków Obcych jako sprawdzonego, solidnego i odpowiedzialnego partnera. Jest to firma spełniająca swoje zadania od początku do końca profesjonalnie, dokładnie i na najwyższym poziomie”.

"OTREK" EUROPEJSKIE CENTRUM ROZWOJU BIZNESU Sp. z o.o.
Wiceprezes Zarządu Iwona Orkisz
     
   
„Nasza współpraca z Centrum Języków Obcych przebiega bez zarzutów, zajęcia są prowadzone systematycznie i planowo. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, każde ćwiczenia są przygotowywane w sposób interesujący i pozwalają na przyswojenie dużej ilości wiedzy. Uczestnicy kursu wyrazili duże zadowolenie z prowadzonych szkoleń i chętnie w nich uczestniczą”.

Otto Polska
HR Manager Rafaela Wahl
     
   
„Na szczególne uznanie zasługuje wiedza lektora, jego wyczucie indywidualnych potrzeb oraz kreatywność”.

Opolski Urząd Wojewódzki
Dyrektor Wydziału Radosław Miążek
     
   
„Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalne przygotowanie prowadzących, życzliwa atmosfera, a także ciekawość i różnorodność zajęć”.

Pałac Lucja
Prezes Siegmund Heinrich Dransfeld
     
   
„W Szkole Bizneslingua Centrum Języków Obcych można nauczyć się aktywnie używać języka angielskiego, przełamując bariery językowe, co uważam za sukces metodologiczny Szkoły”.

PKF ACCOUNTING Sp. z o.o.
Dyrektor Oddziału w Opolu Ewa Sąsiadek
     
   
„Z przyjemnością możemy potwierdzić, że współpraca z Bizneslingua Centrum Języków Obcych spełniła nasze oczekiwania. Jest to firma, która dała się poznać jako solidny, dotrzymujący warunków umowy partner”.

Polska Giełda Pracy
Prezes Zarządu - Bogusław Drozd
     
   
Wysoka elastyczność organizacyjna i zdolność szybkiego reagowania na zgłaszane uwagi sprawiły, że ze współpracy z firmą Bizneslingua jesteśmy zadowoleni.

Powiat Krapkowicki
Wicestarosta Krapkowicki - Sabina Gorzkulla – Kotzot
     
   
„Uczestnicy kursu bardzo chwalili sobie atrakcyjną formę zajęć, łączącą praktykę z teorią, co sprawiało, że zajęcia nie były monotonne. Kurs został przeprowadzony w sposób profesjonalny i rzetelny, a program został przystosowany do potrzeb naszych pracowników”.

Przedszkole Niepubliczne
Dyrektor - mgr Marzena Kobzan
     
   
„Szkolenie zostało przeprowadzone należycie z pełnym zaangażowaniem i z wykorzystaniem posiadanej wiedzy. Trenerzy wykazali się odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem. Przeprowadzone szkolenie wzbogaciło naszą wiedzę i przyczyniło się do poprawy wykonywanej pracy”.

PROFESJA IT Tomasz Kuliś
Właściciel Tomasz Kuliś
     
   
„Lektorów, którzy prowadzili szkolenie cechował pełen profesjonalizm, rzetelność oraz wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Prowadzili oni zajęcia w sposób usystematyzowany, interesujący, w atmosferze sprzyjającej nauce, co przyczyniło się do aktywnego uczestnictwa naszej kadry”.

NPAiJ Przed-Szkółka
Dyrektor mgr Barbara Gaczkowska-Różańska
     
   
„Należy podkreślić, że zajęcia odbywają się w naszej firmie, o różnych, dostosowanych do nas porach, co świadczy o dużej elastyczności szkoły oraz indywidualnym podejściem do klienta”.

REMAK-ROZRUCH Spółka Akcyjna
Prezes zarządu Ziemowit Słomczyński
     
   
„W kursie języka angielskiego bierze udział 10 osobowa grupa słuchaczy. Zdaniem uczestników projektu zajęcia prowadzone przez Bizneslingua mają interesującą formę, są ciekawe i umożliwiają poznanie zasad komunikacji w języku angielskim. Duży nacisk kładziony jest na mówienie, gdyż celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do posługiwania się językiem obcym w życiu codziennym. Uczestnicy wyrazili pozytywną opinię na temat lektorów prowadzących zajęcia.”.

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Dyrektor Antoni Duda
     
   
„Szkolenie było zrealizowane zgodnie z warunkami umowy. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymali niezbędne materiały szkoleniowe. Dokumentacja szkolenia była prowadzona prawidłowo. Z ankiet przeprowadzonych wśród absolwentów szkolenia wynikało, że byli oni bardzo zadowoleni z programu szkolenia i zapewnionych warunków.”.

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Dyrektor Danuta Wieszala
     
   
„Zajęcia uwzględniały wszystkie aspekty nauki języka: konwersacje, czytanie, pisanie, słuchanie nagrań. Program zajęć oraz materiały szkoleniowe dostosowane były do potrzeb językowych uczestników. Lektorzy prowadzący zajęcia czynili to w sposób ciekawy i zachęcający do nauki”.

Biuro Rachunkowe Saldo
Właściciel Danuta Krogul-Kaczorowska
     
   
„Organizator dał się poznać jako dobrze zorganizowany, otwarty na oczekiwania i sugestie uczestników szkolenia. Zapewnił uczestnikom szkolenia praktyczne i ciekawe materiały dydaktyczne. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki której uczestnicy otwarcie zadawali pytanie na nurtujące ich tematy”.

Startpraca.pl Jarosław Francik
Właściciel Jarosław Francik
     
   
„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Stephenem oraz szkołą Bizneslingua”.

Szara Willa
Kierownik Gastronomii - Małgorzata Czech
     
   
„Poszczególni nauczyciele Bizneslingua udowodnili swoją skuteczność w procesie nauczania pracowników naszej firmy poprzez regularne dostosowywanie programu nauki do indywidualnych potrzeb uczestników kursu. Lektorów cechuje profesjonalizm, zaangażowanie oraz przygotowanie do zajęć. Raporty indywidualne są przygotowywane regularnie i dostarczane nam zgodnie z ustaleniami”.

Dyrektor Regionalny, North Central Europe
Bruce Cannon
     
   
„Zajęcia dopasowane były do indywidualnych potrzeb i możliwości grupy. Lektor prowadzący dał się poznać jako osoba o pogodnym usposobieniu, przyjazna, cierpliwa i uśmiechnięta”.

Square 53
Właściciel Aleksandra Komorowska
     
   
„Sposób prowadzenia zajęć, począwszy od atmosfery po zróżnicowaną metodologię, skutkował bardzo dużym postępem w posługiwaniu się językiem obcym. Lekcje prowadzone były rzetelnie i kreatywnie. Dużym atutem było umiejętne dopasowanie programu do potrzeb uczestników”.

Stowarzyszenie Budkowice
Przewodniczący Piotr Kozioł
     
   
„Zarazem organizacyjny jak i merytoryczny aspekt prowadzonych szkoleń zasługuje na najwyższą ocenę. Zajęcia prowadzone były w sposób profesjonalny i ciekawy, lektorzy natomiast byli zawsze dobrze przygotowani do zajęć”.

Studio Architektury
Właściciel Piotr Ćwirko
     
   
„Kurs został poprzedzony dokładną analizą potrzeb, co pozwoliło na odpowiedni dobór programu jak i materiałów szkoleniowych. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, ciekawy, pozwalają zarówno na naukę języka praktycznego jak i skomplikowanych zadań gramatycznych”.

SuperEgo
Karolina Ocipińska
     
   
„Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie lektorów prowadzących zajęcia, zarówno polskich jak i native speakerów pochodzących z Wielkiej Brytanii i Republiki Południowej Afryki. Wszystkie zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy, przejrzysty i elastyczny. Lektorzy starali się jak najdokładniej odpowiadać na wszystkie pytania i wątpliwości pojawiające się podczas zajęć”.

Zbigniew Gorczyński
Prezes Zarządu
     
   
„Pracownicy firmy TimeTax brali udział w kursie z języka angielskiego organizowanym przez Bizneslingua Centrum Języków Obcych w ramach projektu pt. „Wysoce wykwalifikowana kadra instytucji rynku pracy” numer POKL.06.01.01-16-039/12”.

TimeTax sp. z o.o.
Wiceprezes Zarządu Jacek Wikowski
     
   
„Pragniemy poinformować, że nasza współpraca opiera się na pełnym profesjonalizmie. Usługi oferowane przez w/w szkołę są wysokiej jakości i spełniają trzy podstawowe dla nas kryteria: rzetelności, terminowości i elastyczności, tzn. pełnego dostosowania do oczekiwań klienta”.

Track Tec Koltram Sp. z o.o.
Kierownik Biura Zarządu i Spraw Pracowniczych - inż. Marian Knol
     
   
„Zajęcia prowadzone są w pełni profesjonalnie i dodatkowo w niezwykle miłej atmosferze. Indywidualne podejście do każdego uczestnika, optymalnie dobrane materiały szkoleniowe, a także sposób prowadzenia zajęć pozwalają na łatwe przyswajanie języka”.

Tower Automotive Polska Sp. z o.o.
Dyrektor Wiesław Morzyński
     
   
„Kursy prowadzone przez firmę Bizneslingua odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym, różnorodnością metodologiczną oraz fachowym podejściem. Są one prowadzone przez lektorów-rodowitych Anglików (native speakerów) o wysokich kwalifikacjach, potrafiących dostosować się do indywidualnych potrzeb i zainteresowań poszczególnych uczestników”.

T&S GROUP Sp. z o.o.
General Manager Edyta Hytel
     
   
„Atutem firmy Bizneslingua jest profesjonalizm i umiejętność dopasowania usług do potrzeb klienta. Na uwagę zasługuje zaangażowanie prowadzących, wykorzystywanie różnorodnych metod i ciekawych materiałów”.

Unitrez elektronik
Prezes - Leszek Szmagierewski
     
   
„Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektora. Zarówno materiały szkoleniowe jak i system nauczania dostosowany jest do potrzeb słuchacza, co sprzyja rozwijaniu umiejętności językowych”.

Studio Urody VENA
Katarzyna Kabella
     
   
„Zajęcia, w wymiarze 88 godzin lekcyjnych, zostały przeprowadzone w grupie dziesięcioosobowej na poziomie średnio zaawansowanym. Odbywały się na wysokim poziomie merytorycznym przy właściwym zaangażowaniu lektora. Jakość pracy, i jej organizacja zasługują na wysoką ocenę i warte są polecenia innym firmom – klientom Bizneslingua Centrum Języków Obcych”.

Wakro Sp. z o.o.
Członek Zarządu Dyrektor Handlowy mgr inż. Krzysztof Borycki
Członek Zarządu Dyrektor mgr inż. Wacław Szczerba
     
   
„Nauczyciele z w/w szkoły prowadzili kurs języka angielskiego dla grup o zróżnicowanym poziomie zaawansowania oraz zajęcia indywidualne. Wysoko wykwalifikowani lektorzy zawsze byli rzetelnie przygotowani, a ich zaangażowanie w prowadzenie zajęć umożliwiało uczestnikom efektywne wykorzystanie czasu przezanczonego na naukę języka angielskiego”.

Wodociągi i Kanalizacja
Prezes Zarządu Piotr Kętrzyński
     
   
„Niniejszym potwierdzamy, że Centrum Języków Obcych BIZNESLINGUA prowadziło szkolenie uzupełniające z języka angielskiego dla żołnierzy zawodowych Jednostki Wojskowej 1907 w Opolu. Zamówienie zrealizowane zostało z należytą starannością”.

Szef Szkolenia
ppłk Krzysztof Kałwak
     
   
„Szkolenia orgaznizowane przez Centrum Języków Obcych pod nazwą „ Tracz – Krupa Katarzyna Bizneslingua Centrum Języków Obcych” przeprowadzone zostało z należytą starannością. Firma wykazała się profesjonalizmem w organizacji szkoleń, natomiast uczestnicy kursów byli usatysfakcjonowani efektami szkoleń”.

Wojewódzki Urząd Pracy
Wicedyrektor Renata Cygan
     
   
„Dzięki dynamicznemu prowadzeniu zajęć, doskonałemu opanowaniu tematów przez trenerów oraz wykorzystaniu praktycznych ćwiczeń, zdobyliśmy wiedzę przydatną do prowadzenia prezentacji sprzedażowych”.

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Opolu
Prezes Zarządu Paweł Pupin
     
   
„W szkoleniu wzięło udział 88 pracowników Sali Obsługi Klienta ZUS O/OPOLE. Szkolenie zostało przeprowadzone w sześciu grupach, w systemie dwudniowym. Firma Bizneslingua wykonała zlecenie prawidłowo i z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z zawartą umową”.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu
Dyrektor Krzysztof Trawiński